Tlapková patrola (Paw Patrol)

"Tlapková patrola" (v originále "Paw Patrol") je animovaný televizní seriál pro děti. Příběh se točí kolem skupiny šesti odvážných štěňat, kteří tvoří Tlapkovou patrolu a pracují společně na záchraně a pomoci v jejich komunitě Adventure Bay.

Každé štěně v Tlapkové patrole má svou specializovanou dovednost a vozidlo, které mu pomáhá plnit úkoly. Mezi hlavní postavy patří Chase, který je policistou, Marshall, hasičem, Rubble, pracovníkem na staveništi, Skye, pilotkou, Rocky, recyklačním expertem, a Zuma, námořníkem. Vedoucím Tlapkové patroly je chlapec jménem Ryder, který koordinuje jejich úkoly a pomáhá jim při řešení problémů.

Každá epizoda Tlapkové patroly je navržena tak, aby byla vzdělávací a zábavná. Děti se dozvídají o spolupráci, bezpečnosti, odpovědnosti a dalších důležitých hodnotách. Seriál získal popularitu díky kombinaci jednoduchých, pozitivních příběhů a pestrých postaviček, které oslovují nejmladší diváky. Tlapková patrola se stala jednou z oblíbených dětských animovaných sérií a má také doprovodné hračky, knihy a další merchandisingové produkty.

 

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem