Hry na profese

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Kostým Spiderman velikost M 110-120cm 2035
  Kostým Spiderman velikost M 110-120cm
  Vyprodáno

  Staňte se super hrdinou! Je to jednodušší, než si myslíte. Kostým Spidermana umožní vašemu dítěti cítit se jako skutečný hrdina. Třídílný převlek splní dětské sny stát se skutečným Supermanem. Tričko, kalhoty a maska ​​jsou vše, co malý hrdina potřebuje, aby probudil své spící superschopnosti a zachránil matku před únavou úklidem hraček. Sada se skvěle hodí jako převlek na různé typy karnevalových večírků, narozeninových oslav nebo maškarních večírků.

  279 Kč
 • Kostým Zorro velikost M 110-120cm 2151
  Kostým Zorro velikost M 110-120cm
  Skladem (1 ks)

  Staňte se super hrdinou! Je to jednodušší, než si myslíte. Kostým Zorro umožní vašemu dítěti cítit se jako skutečný hrdina. Třídílný převlek splní dětské sny stát se skutečným Supermanem. Tričko, kalhoty a maska ​​jsou vše, co malý hrdina potřebuje, aby probudil své spící superschopnosti a zachránil matku před únavou úklidem hraček. Sada se skvěle hodí jako převlek na různé typy karnevalových večírků, narozeninových oslav nebo maškarních večírků.

  110 Kč
 • Kostým Superman velikost M 110-120cm 2034
  Kostým Superman velikost M 110-120cm
  Vyprodáno

  Staňte se super hrdinou! Je to jednodušší, než si myslíte. Kostým Supermana umožní vašemu dítěti cítit se jako skutečný hrdina. Třídílný převlek splní dětské sny stát se skutečným Supermanem. Tričko, kalhoty a maska ​​jsou vše, co malý hrdina potřebuje, aby probudil své spící superschopnosti a zachránil matku před únavou úklidem hraček. Sada se skvěle hodí jako převlek na různé typy karnevalových večírků, narozeninových oslav nebo maškarních večírků.

  279 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem