Dětské prostírání Cars 43 x 28 cm, Race ready

 
 

Dětské prostírání s oblíbeným motivem pohádkového seriálu Auta (v originále Cars). Rozměry jídelní podložky 43 x 28 cm. Podložku můžete využít i při malování a jiných hrátkách jako ochranu před znečištěním stolu. 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč
Kód produktu 2472
Značka Disney Cars
Kategorie Prostírání pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Popis

  • Dětské prostírání s oblíbeným pohádkovým motivem.
  • Rozměry jídelní podložky 43 x 28 cm.
  • Podložku můžete využít i při malování a jiných hrátkách jako ochranu před znečištěním stolu. 
  • Vyrobeno z kvalitního a ohebného plastu.
  • Snadná údržba - stačí otřít vlhkou houbičkou či hadříkem.

 

O čem je pohádkový film Auta (cars)?

Děj filmu se odehrává ve světě plném automobilů, které mají své vlastní osobnosti, city a schopnost mluvit. Hlavní postava je Blesk McQueen, mladý a ambiciózní závodní vůz, který je na vrcholu své kariéry. Blesk se však ztratí na cestě do závodu Piston Cup a skončí v malém opuštěném městečku jménem Radiator Springs (Kardanová Lhota).

V Radiator Springs potká Blesk McQueena různé charaktery, včetně veteránského tažného vozu jménem Doc Hudson, pohostinného benzínového čerpadla jménem Fillmore, a koučovaného tažného vozu jménem Sally. Blesk se postupně učí hodnotám přátelství, pokory a důležitosti pomoci druhým.

Film "Cars" se zaměřuje na témata jako je seberealizace, osobní transformace a ocenění hodnot mimo závodní dráhu. I když je film určen především pro děti, obsahuje i prvky, které mohou být zajímavé pro starší diváky. "Cars" byl úspěšný jak komerčně, tak kriticky, a vedl k vytvoření několika pokračování a spin-offů.

Hmotnost 0.052 kg
Rozměry (cm): 43 x 28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: