Dětské prostírání Prasátko Peppa 43 x 28 cm

 
 

Dětské prostírání s oblíbeným motivem prasátkem Pepou. Rozměry podložky 43 x 28 cm. Podložku můžete využít při stolování, malování a jiných hrátkách jako ochranu před znečištěním stolu. 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 49 Kč bez DPH
59 Kč
Kód produktu 2457
Značka Disney Frozen
Kategorie Prostírání pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Dětské prostírání Frozen s motivem prasátkem Pepou je ideální volbou pro každého malého fanouška tohoto pohádkového příběhu. Podložka je multifunkční a s rozměry 43 x 28 cm poskytuje dostatečnou ochranu při stolování, malování a hraní, kde mohou děti být kreativní bez obav z poškození či potřísnění stolu.

Prostírání je vyrobeno z kvalitního, ohebného plastu, který je snadno čistitelný. Stačí použít vlhkou houbičku nebo hadřík a podložka bude jako nová. S oblíbeným motivem Prasátko Peppa se stane dětský stůl okouzlujícím a stylovým místem, kde vaše dítě bude mít radost a bude se cítit jako ve světě pohádek.

  • Dětské prostírání s oblíbeným pohádkovým motivem.
  • Rozměry jídelní podložky 43 x 28 cm.
  • Podložku můžete využít i při malování a jiných hrátkách jako ochranu před znečištěním stolu. 
  • Vyrobeno z kvalitního a ohebného plastu.
  • Snadná údržba - stačí otřít vlhkou houbičkou či hadříkem.

 

O čem je filmová pohádka prasátko pepa?

Prasátko Pepa (anglicky Peppa Pig) je britský animovaný televizní seriál. Seriál byl poprvé vysílán v roce 2004 a je určen především pro předškolní děti. Hlavním protagonistou je Prasátko Pepa, malá prasátka, která zažívají různé dobrodružství se svou rodinou a přáteli.

Příběhy Prasátka Pepy jsou většinou zaměřeny na každodenní situace, které jsou blízké malým dětem, a jsou prezentovány formou krátkých, pohádkových epizod. Pepa Pig má rodiče, mladšího bratra George a spoustu dalších přátel, zvířat i lidských postaviček. Seriál zdůrazňuje základní hodnoty, jako jsou přátelství, rodina, spolupráce a základní dovednosti.

Prasátko Pepa získalo velkou popularitu mezi dětmi a stalo se jedním z nejúspěšnějších animovaných televizních pořadů pro předškoláky. Více než jen o jednom konkrétním filmu jde o celý televizní seriál, který se skládá z mnoha krátkých epizod

Hmotnost 0.052 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: