Těsnicí páska 3,2m - bílá

 

Nová generace těsnící pásky pro vaše koupelny a kuchyně!

Dostupnost Vyprodáno
Cena 63 Kč bez DPH
76 Kč
Kód produktu 2278
Značka Ruhhy
Kategorie Lepící pásky
Položka byla vyprodána...
 

Těsnění s elegancí: Naše inovativní těsnící páska je skvělým řešením pro utěsnění vašich van, sprchových van nebo umyvadel. Díky pružné vrstvě se snadno přizpůsobí i mírně nerovným povrchům, zajistí dokonalou těsnost a zároveň dodá elegantní vzhled.

Bez kompromisů voděodolnosti: S naší těsnící páskou můžete mít klidnou mysl. Je absolutně voděodolná a odolává i čisticím prostředkům. Je vyrobena z vysoce kvalitního PVC materiálu, který je odolný proti vlhkosti i oleji, což z ní dělá nezbytný doplněk pro každou koupelnu i kuchyni.

Univerzální využití: Neomezuje se jen na koupelny a kuchyně. Díky své vhodné flexibilitě ji můžete upravit na míru a připevnit na různé povrchy. S hladkým a rovným profilem poskytuje dlouhodobé utěsnění, což z ní činí ideální volbu pro interiéry celého domu.

✂️ Přizpůsobení podle vašich potřeb: Naše těsnící páska je plně ovladatelná. Snadno ji můžete stříhnout na požadovanou délku a jednoduše ji připevnit na povrch. Žádné komplikované nástroje nejsou třeba – rychlé a účinné řešení, které je na dosah ruky.

Elegantní design, snadná instalace: S bílou barvou a embosovanou čárou přehybu uprostřed přináší naše těsnící páska nejen funkčnost, ale i stylový vzhled. S délkou 3,2 metru a šířkou 3,6 centimetru se snadno přizpůsobí různým situacím. Lehká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci, ať už při instalaci nebo při potřebě údržby.

Zvolte naši těsnící pásku a dejte svým prostorám nejen bezpečí a ochranu, ale i moderní a čistý vzhled. Důvěřujte kvalitě a spolehlivosti naší těsnící pásky.

Hmotnost 0.153 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: