Pojistka na skříň Outsmart Flex Lock

 

Revoluční řešení pro ochranu dvojkřídlých skříněk před dětmi. Pojistka s posuvným zámkem zabraňuje dítěti v přístupu do nábytku. Jedinečnost spočívá v "neviditelném" způsobu otvírání. Otevírá se současným zmáčknutím horní a spodní strany zámku. Pro odlákání pozornosti dítěte slouží nefunkční velké tlačítko na přední straně.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 164 Kč bez DPH
199 Kč
Kód produktu 2201
Značka Safety 1st
Kategorie Bezpečnostní pojistky
Položka byla vyprodána...
 
  • Představujeme vám revoluční řešení pro ochranu vašich dětí - pojistku s posuvným zámkem, která jim zabrání dostat se do skříněk se dvěma dvířky. S naší pojistkou si můžete být naprosto jistí, že vaše cennosti a nebezpečné předměty zůstanou mimo dosah dětských rukou.
  • Jedinečnost naší pojistky spočívá v "neviditelném" způsobu otevírání. Zámek pojistky je vyroben z pružného materiálu a otevírá se současným zmáčknutím jednou rukou z horní a spodní strany zámku. Dospělý tak snadno otevře pojistku, zatímco děti budou mít obtížnost s jejím otevřením.
  • Velké tlačítko na přední straně zámku je navrženo tak, aby sloužilo k odlákání pozornosti dítěte. I když se budou snažit tlačítko mačkat, zámek se tímto způsobem otevřít nedá, takže jsou vaše věci stále v bezpečí.
  • Instalace pojistky je rychlá a snadná. Stačí ji připevnit na úchyt dvířek skříňky bez nutnosti vrtání. Díky flexibilnímu materiálu je naše pojistka vhodná pro různé typy úchytů skříněk, takže si můžete být jisti, že se dokonale přizpůsobí vašemu nábytku.
  • Zabezpečte svůj domov s naší inovativní pojistkou s posuvným zámkem a předejděte nebezpečným situacím. Děti zůstanou v bezpečí a vy budete mít klidnou mysl. Nechte naši pojistku chránit vaše cennosti!
Hmotnost 0.095 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: