Hračka do vany Tobogán s příslušenstvím

 

Neomezená zábava v koupelně! Pohádková překážková dráha pro fazole, míčky a kačenkami s přísavkami. Podporuje kreativitu a vývoj dítěte.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 247 Kč bez DPH
299 Kč
Kód produktu 2403
Značka KIK
Kategorie Hračky do vody
Položka byla vyprodána...
 

Pohádková překážková dráha pro fazole a míčky je vstupenkou do světa nekonečné zábavy v koupelně! S jejími živými, sytými barvami a nádherným zpracováním se stane neodmyslitelnou součástí každé koupele.

Rozložte si dráhu ve vaně a sledujte, která fazole dokáže rychleji a zručněji projet celou trať. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro fanatickou zábavu, včetně dvou roztomilých žlutých gumových kačenek, které udělají hru ještě atraktivnější.

Pohádková překážková dráha je dodávána s přísavkami, které usnadňují připevnění dráhy na dlaždice nebo vanu. To znamená, že si můžete vytvořit různé kombinace a každou koupel může být jinou dobrodružnou výzvou. Vaše představivost je jediným omezením, a vaše dítě bude nadšené z toho, že může vytvářet nové a vzrušující trasy pro fazole a míčky.

Hra s dráhou podněcuje kreativitu, rozvoj manuálních dovedností a logického myšlení. Děti budou nadšené, když budou řešit, jak dostat fazole přes všechny překážky.

 

 
Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: